UČIVO

Prosba o vyplnění dotazníku

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,
chtěli bychom Vás tímto požádat o pomoc s šetřením „Domácí učení“ – jak to vidí rodiče?“.
Jsme psychologicko-pedagogický tým z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a připravili jsem dotazník, pomocí kterého zjišťujeme, co si myslí rodiče o vzdělávání v domácím prostředí v průběhu pandemie, jak se s požadavky na výuku vypořádali a jak ji celkově řeší.
Šetření s podobným zaměřením již proběhlo několik, ale žádné nebylo tak podrobně zaměřeno na každodenní postupy rodičů a komunikaci se školou během uzavření škol. Navíc žádné z nich nedovolovalo mezinárodní srovnání. Náš dotazník jsme vyvinuli ve spolupráci s francouzskými, německými a italskými kolegy.
Chceme Vás poprosit, zda byste mohli zprostředkovat odkaz na tento elektronický dotazník rodičům vašich žáků. Vyplnění dotazníku zabere přibližně 25 minut. Odpovědi jsou zcela anonymní. Jako poděkování za čas, který rodiče dotazníku věnují, jim nabízíme 20% slevu na knihy z nakladatelství Portál.
Dotazník je dostupný zde: https://www.surveymonkey.com/r/TQNV39X.

Tělocvik doma

Olympijský tým připravil pro školáky v domácím vězení tréninkový deník online, informace najdou rodiče TADY. Navíc můžete porovnat své schopnosti a dovednosti se známými osobnostmi, kdy každý týden je vyhlášena jedna VÝZVA:

TÝDENNÍ VÝZVY OLYMPIONIKŮ

Výtvarná soutěž LES A RODINA

V příloze najdete propozice výtvarné soutěže, do které se můžete zapojit. Soutěží se o zajímavé ceny.

PROPOZICE

2. ROČNÍK

Od 14.4. bude veškeré zadávání učiva probíhat mailem. Sledujte proto prosím nové zprávy. Pokud by nic nedorazilo, kontaktujte třídní učitelku na mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript