Naše úspěchy

Středočeská In-line brusle 2019

XIII. ročník Středočeské In-line brusle 2019

V pátek 20. září se v areálu letiště Tlustice uskutečnilo okresní kolo závodů na in-line bruslích.

Naši školu zde reprezentovalo 9 závodníků v různých věkových kategoriích. Účast byla letos hojná a o možnost startu v krajském kole se bojovalo v několika rozjížďkách a závěrečném finále.

V kategorii nejmladších chlapců si konečné 5. místo vybojoval Dominik Cipra, mezi mladšími dívkami jsme měli hned 3 závodnice. Terezka Tichá obsadila konečné 13. místo, Katka Kořánová 5. místo a stříbrnou medaili vybruslila Adéla Hrabáková. Mladší chlapci také statečně bojovali. Nejlépe z našich se umístil sedmý Vojta Růžička, devátý dojel Olda Kiss a na 13. místě se umístil Šimon Hochman.

Jana Hochmanová nás reprezentovala v kategorii Junior dívky. Oproti mladším závodníkům, kteří jedou 500 m se vzdálenost zdvojnásobila na 1000 m. Jana si domů odvážela pěkné 9. místo.

Posledním naším účastníkem byl Václav Komínek, kterému se podařilo opanovat svoji kategorii Junior chlapců a z prvního místa postoupil společně s Adélkou do krajského kola. To se uskuteční pravděpodobně 1. 10. 2019 na závodním okruhu v Benátkách nad Jizerou.